HAKKIMIZDA


Nata Holding deneyiminden süzülüp gelen, adını güneşten elli kat daha parlak bir yıldız olan Vega’ dan alan “VEGA AVM SİLİVRİ İstanbul'un alışveriş kültürüne yeni bir anlayış getiren seçkin bir marka. Vega AVM Silivri, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen giyim, ayakkabı, spor, elektronik, aksesuar, hobi markalarını en avantajlı fiyatlarla konuklarına sunuyor.

Misyon & Vizyon


Vega AVM Silivri, gözde markaları, yüksek hizmet kalitesini, hesaplı alışveriş politikası ile bir çatı altında topladığı gibi özel etkinlikleri ve rekreasyon alanlarıyla bir alışveriş merkezi olmanın ötesinde, bir yaşam merkezi kimliği de taşıyor. Eğlence alanı, dünya lezzetlerini sunan fast-food zincirleri ve tanınmış markaları içeren shop–mix’i ile Vega AVM Silivri İstanbul'da sıradışı bir yapı olmayı ilke edinmiş bulunuyor.

NATA HOLDİNG


Nata Holding; beton boru ve prefabrike imalatlar, enerji, inşaat, madencilik, proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, yurt dışı müteahhitlik hizmetleri ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

1995 yılı itibari ile faaliyet alanları birbirini destekleyen grup şirketleri halini alan Nata Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olma prensibiyle çalışmaktadır.

Dünyanın en büyük ilk 250 inşaat firması arasında yer alan Nata Holding, etkin ve verimli olabilmenin tek şartının insan kaynağının doğru kullanılması olduğunu düşünen grup bünyesinde, Türkiye’de 523, yurt dışında ise 5500 personel çalışmaktadır. Türkmenistan’ın 5 ayrı eyaletinde 180 karayolu köprüsünü 500 günde tamamlayarak yurt dışında da ismimizi duyurmayı başaran Nata Holding, yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile farklı projelere imza atmaya devam etmektedir.